Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Tworki - Oferty sprzedaży domów

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

130 000 zł60 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 081 m²

Do sprzedania siedlisko Tworki, gm. Wyszki Podstawowe informacje: powierzchnia działki: 3081 m Powierzchnia domu: ok 60 m2 Wymiary działki: ok. 25 m szerokości x 120 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Tworki

Tworki,mazowieckie

599 000 zł97 m² 6 175,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Dom jednorodzinny 97,5 m z działką 2238 m , Tworki, gm. Wiśniew - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 97,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tworki

Tworki,mazowieckie

499 000 zł155 m² 3 211,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Dom do zamieszkania w Tworkach, gmina Wiśniew (ok 12 km od centrum miasta Siedlce) powierzchnia całkowita 155,4 m 2 powierzchnia użytkowa 97,5 m 2 oddany do użytkowania w 2014 roku wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tworki

Tworki,mazowieckie

499 000 zł155 m² 3 211,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 218 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij